Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Aktualności

Wystawa Dyplomowa 2018

lp BWA 2018 2

LiceumPlastyczne 2018

lp BWA 2018 3

lp BWA 2018 1

lp BWA 2018 4

Uwaga Rodzice i Opiekunowie

20 kwietnia br. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie
z wychowawcami i nauczycielami.

Serdecznie zapraszam

Zbigniew Gleń

Zdobyliśmy Jarosław

Wspaniale zaprezentowaliśmy się podczas 13 Ogólnopolskiego Konkursu na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenie Środowiska Naturalnego Człowieka".

Nami uczniowie zdobyli 4 główne nagrody. Grand Prix za pracę "Ostatnia nadzieja" uzyskała Gabrysia Pelc z klasy pierwszej. Pierwszą nagrodę w kategorii rysunek satyryczny otrzymała Klaudia Jurczyk - też uczennica klasy pierwszej. Jej nagrodzona praca nosi tytuł "Ósma minuta po północy".

Nagrody w kategorii rysunku otrzymali także uczniowie klasy drugiej. Marysia Mocur za rysunek "Biblia i współczesność" zdobyła drugą nagrodę, zaś Miłosz Tomkowicz "zgarnął" trzecią nagrodę za pracę pt. "Genesis postapokaliptyczna V".

Serdecznie gratuluję nagrodzonym, szczególnie cieszy fakt, że nagrody zdobywają uczniowie klas najmłodszych. Słowa uznania i podziękowania kieruję w stronę Pana Grzegorza Tomkowicza, który tak wspaniale przygotował prezentację naszej szkoły w jarosławskim konkursie.

Zbigniew Gleń

Warsztaty plastyczne

Kolejne zajęcia z zakresu malarstwa, rysunku i rzeźby
odbędą się 20 kwietnia br. w godz. 16.00 - 17.30.

Zapraszam

Zbigniew Gleń

Przegląd w Rzeszowie

Trzynasty raz spotkali się uczniowie liceów plastycznych na regionalnym etapie ogólnopolskiego przeglądu z rysunku, malarstwa i rzeźby. Tym razem zmagania młodych adeptów sztuki odbyły się w Rzeszowie w dniach 5-7 kwietnia br.

Naszą szkołę dzielnie i godnie reprezentowały uczennice klasy trzeciej Marlena Kosztyła, Patrycja Rymar i Natalia Wasłowicz. Bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie podeszły do postawionych przed nimi zadań. Starały się wykonać je jak najlepiej i były zadowolone z efektów swej pracy. A to jest bardzo dużo, gdy odczuwa się satysfakcję z wyniku, wiedząc, że uczyniło się wszystko, aby ten wynik był jak najlepszy. Dziewczyny, głowa do góry! Nie zawsze się wygrywa. Dziękujemy Wam!

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności