Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

I Podkarpacki Przegląd Rzeźby Klas Dyplomowych - wystawa w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie

IPPRKD 1

 

11 grudnia br. o godz. 12.00 w gościnnych salach wystawowych krośnieńskiego Biura Wystaw Artystycznych odbyło się uroczyste podsumowanie I Podkarpackiego Przeglądu Rzeźby Klas Dyplomowych Średnich Szkół Plastycznych.

W wernisażu uczestniczyło wielu znamienitych gości, uczniowie liceów plastycznych z Rzeszowa, Jarosławia, Leska i Krosna. Uroczystość uświetniły swoim krótkim recitalem skrzypcowym uczennice Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie Zofia Trybus i Zuzanna Faryj. Podczas wernisażu ogłoszono wyniki przeglądu, a dyplomy i nagrody wręczyli Pan Krzysztof Szczepaniak, główny wizytator Centrum Edukacji Artystycznej i Pani Anna Dubiel - przewodnicząca Komisji Kultury Rady Miasta Krosna.

Na zakończenie odbyło się spotkanie nauczycieli - plastyków szkół biorących udział w przeglądzie, którzy dzielili się swoimi uwagami oraz refleksjami związanymi z wystawą i pracą w szkołach. Spotkanie zakończyło się około godz. 15.00.

Myślę, że dało ono odpowiedzi jego uczestnikom na pytanie, które zawsze towarzyszy tego typu przeglądom, czyli "Gdzie jesteśmy my jako szkoła, jak robią to inne szkoły, co warto zmienić w pracy naszej szkoły?".

Załączam protokół Jury oraz fotoreportaż z wernisażu.

Zbigniew Gleń

 

IPPRKD 2

IPPRKD 3

IPPRKD 4

protokol

Jesteś tutaj: Home Aktualności I Podkarpacki Przegląd Rzeźby Klas Dyplomowych - wystawa w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie