Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

# murem za Owsiakiem

Jurek 2

 Jako społeczność szkolna, dla której piękno w każdej formie jest najważniejszą wartością nie mogliśmy pozostać obojętni na wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich dniach. Z inicjatywy uczniów zrodził się fantastyczny pomysł na happening popierający ogólnopolską akcję # murem za Owsiakiem. Zaopatrzeni w symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czyli czerwone serduszka oraz napis #murem za Jurkiem wyszliśmy wspólnie do naszego szkolnego ogródka, aby utworzyć ogromne serce na znak protestu przeciwko przemocy, nienawiści i wszelkiego rodzaju "hejtowi". Chcemy żyć w kraju pełnym piękna, miłości i szacunku, bez podziałów. Jesteśmy przepełnieni nadzieją, że Jurek Owsiak nadal będzie dyrygentem orkiestry, która tak wspaniale dla nas gra od 27 lat i w piękny sposób pomaga tak wielu ludziom. 

Jurek 1

Jurku - jesteś dowodem na to, że w życiu trzeba mieć WRAŻLIWOŚĆ, ODWAGĘ, SIŁĘ I TRZEBA POMAGAĆ, ŁĄCZYĆ i KOCHAĆ. I ZAWSZE PODPISYWAĆ SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM POD TYM CO SIĘ ROBI! Prowadź nas ku dobru i grajmy razem tak jak kiedyś obiecałeś "do końca świata i jeden dzień dłużej..."

Sie ma!                                                                                                                                                    Patrycja Wojnar

Jesteś tutaj: Home Aktualności # murem za Owsiakiem

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.