Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

IX Krośnieński Dzień Wolontariatu

wolontariat 2
 
    5 grudnia poznaliśmy laureatów konkursu "Zasłużony dla wolontariatu" organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Finałowa gala odbyła się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza. Konkurs "Zasłużony dla wolontariatu " jest okazją do nagrodzenia działań przejawiających się w niesieniu pomocy innym. W tym na 9 edycję konkursu wpłynęły 23 wnioski w dwóch kategoriach wolontariat indywidualny i wolontariat grupowy. Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu 12 nagród w pierwszej z nich i 3 w drugiej. Miło nam poinformować iż statuetkę w kategorii wolontariat indywidualny otrzymała uczennica kl. IV naszej szkoły Wiktoria Rosińska. Wiktoria bardzo aktywnie działała w Szkolnym Klubie Wolontariusza, angażowała się we wszystkie akcje  organizowane przez Klub i sama niejednokrotnie inicjowała własne pomysły. Z dużą odpowiedzialnością pełniła tez funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.  Wiktoria jest piątą wolontariuszką z naszej szkoły, która otrzymała ten zasłużony tytuł.                  Gratulujemy!        
                                                                                                                                         E. Zajdel
wolontariat 1
 
wolontariat3
Jesteś tutaj: Home Aktualności IX Krośnieński Dzień Wolontariatu

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.