Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Informacja dla kandydatów do naszej szkoły

Drodzy uczniowie klas VIII szkół podstawowych!

W związku z  sytuacją epidemiologiczną spowodowaną Covid -19 i wynikającymi  z niej obostrzeniami sanitarnymi informujemy, że planowane dla kandydatów  grupowe zajęcia  plastyczne z malarstwa, rysunku i rzeźby nie odbędą się.

Istnieje możliwość indywidualnego odwiedzania placówki, zobaczenia pracowni i ich wyposażenia oraz rozmowy z nauczycielami plastykami na temat szkoły, egzaminu wstępnego, warunków i realizacji kształcenia. Można przywieźć i pokazać własne prace plastyczne do omówienia i korekty. Chęć udziału w takim spotkaniu proszę zgłosić telefonicznie w sekretariacie szkoły( tel. 13 43 231 72)

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z konsultacji.

Grzegorz Tomkowicz
Kierownik Sekcji
Przedmiotów Artystycznych

Jesteś tutaj: Home Aktualności Informacja dla kandydatów do naszej szkoły

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.