Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Dawanie radości jest fajne

24 i 25 sierpnia br. gościliśmy w murach naszej szkoły wspaniałą grupę dzieci i młodzieży z Ukrainy wraz z opiekunami. Uczestniczyli Oni w warsztatach plastycznych. Z wielkim zaangażowaniem i nieukrywaną radością wykonywali prace rysunkowe, tworzyli biżuterie oraz rzeźbili w glinie.

24 sierpnia, a więc w dniu Święta Niepodległości Ukrainy pracowała u nas grupa około 40 dzieci młodszych, a następnego dnia 40 osobowa grupa nastolatków. Oprócz zajęć plastycznych były też śpiewy i życzenia, aby koszmar wojny skończył się jak najszybciej oraz poczęstunek.

Cieszę się, że kolejny raz jako społeczność krośnieńskiego plastyka mogliśmy przyczynić się do pojawienia się uśmiechu na ustach i w oczach dzieci z okupowanej Ukrainy.

Zbigniew Gleń

dzieci ukrainskie
dzieci ukrainskie
dzieci ukrainskie
dzieci ukrainskie
dzieci ukrainskie
dzieci ukrainskie
dzieci ukrainskie
Jesteś tutaj: Home Aktualności Dawanie radości jest fajne

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.