Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wolontariusz - człowiek kulturalny

15 listopada 2012 r. grupa wolontariuszek wraz z opiekunem pełniła dyżur w szatni RCKP podczas spektaklu "Diabeł w purpurze" sceny Prezentacje z Krakowa, który odbył się w ramach XXXIV edycji Krośnieńskich Spotkań Teatralnych. Zbierane pieniądze, zasilają konto krośnieńskiego hospicjum "Caritas". Przed czekającym nas "odpowiedzialnym zadaniem" udało się wykonać kilka fotek.

Świetna gra aktorów, wspaniałe dekoracje, dobra muzyka, to wszystko miał możliwość obejrzeć "wolontariat" z naszej szkoły. 20 listopada grupa dziewcząt pod opieką prof. Zajdel udała się do RCKP na spektakl pt. "Błysk rekina" grany przez Teatr Ludowy z Krakowa. Widowisko było niezwykłe i czekamy na następne tego typu wydarzenia. Natalia Marecka
Jesteś tutaj: Home Aktualności Wolontariusz - człowiek kulturalny

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.