Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

WYJŚCIE DO KINA

We środę 9 października br uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcji filmu „Polowanie na króliki”, która miała miejsce w krośnieńskim ArtKinie. Główna bohaterka - Molly Craig jest aborygeńską dziewczynką, która w ramach polityki australijskiego rządu została siłą odebrana rodzicom i przymusowo umieszczona w ochronce, dzięki czemu ma zintegrować się z białą społecznością Australii. Mała Molly wraz ze swoją młodszą siostrą i ich kuzynką postanawiają uciec z ponurego sierocińca do rodziców... To poruszająco opowiedziana historia, która z pewnością na długo zapadnie w naszej pamięci. Projekcje pozycji edukacyjnych odbywają się w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, w którym nasza szkoła ma przyjemność uczestniczyć. 

Patrycja Wojnar

Jesteś tutaj: Home Aktualności WYJŚCIE DO KINA

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.