Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wakacyjne porządki

Podczas tegorocznych wakacji, tradycyjnie jak co roku, porządkowałem stare dokumenty i notatki. Bardzo lubię takie niespieszne, spokojne przeglądanie. Wśród wielu pożółkłych zeszytów, albumów i notatników natrafiłem na pudełko pełne fotografii. Zdjęcia z lat 80 ubiegłego wieku. Świetna dokumentacja życia naszej szkoły w tym czasie. Jak pracowaliśmy, jak uczyliśmy się, jak bawiliśmy się, co powstawało na zajęciach. Zachęcam do obejrzenia tych zdjęć ("Stare rysunki i fotografie" w dziale "Z pamiętnika dyrektora").

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wakacyjne porządki

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.