Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Adobe Design Achievement Awards 2013

Edyta Dufaj w NY2

W listopadzie absolwentka naszej szkoły, Edyta Dufaj (matura 2008 r.), została laureatką międzynarodowego konkursu Adobe Design Achievement Awards, w którym jest jedyną z Polski finalistką w kategorii Fotografia. Zamieszczamy relację fotograficzną z pobytu Edyty w Nowym Yorku, gdzie odbierała swoją niezwykle prestiżową nagrodę.

Edyta Dufaj NY

Edyta w tym roku z wyróżnieniem obroniła dyplom na wydziale grafiki krakowskiej ASP, a obecnie pracuje nad monograficznym, jubileuszowym albumem wydziału grafiki macierzystej uczelni, do którego opracowuje wszystkie materiały zdjęciowe. Edycie gratulujemy jej wszystkich osiągnięć, życzymy jej dalszych sukcesów i przesyłamy ulubione pozdrowienie naszego Patrona: Edytko, "Czuj Duch"...

Piotr Wójtowicz

Edyta Dudaj w PiwnicyPodCieniami

 Zestaw zdjęć, prezentowanych w Krośnie na wystawie w PiwnicyPodCieniami

Galeria uczestników

Galeria zdjęć Edyty Dufaj

Jesteś tutaj: Home Aktualności Adobe Design Achievement Awards 2013

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.