Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Dołączyliśmy do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI!

     W tym roku po raz pierwszy włączyliśmy się do charytatywnej akcji SZLACHETNA  PACZKA. Ta akcja ma - o czym pewnie nie wszyscy pamiętamy - już trzynaście lat. Wtedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzonej przez księdza Jacka Stryczka (dziś prezesa Stowarzyszenia WIOSNA) obdarowała 30 ubogich rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łaczy działania setek tysięcy osób. W 2013 r. Paczka jest organizowana w 508 lokalizacjach w całej Polsce.
 
2013mikolajki 5
 
     W przygotowanej przez pedagogów i pracowników administracji naszej szkoły Szlachetnej Paczce znalazły się wskazane przez rodzinę artykuły. Przekazaliśmy też kwotę pieniędzy na zakup opału który był pierwszorzędną potrzebą przed nadchodzącą zimą.
 
2013mikolajki 6
 
    Nasz udział w tegorocznej edycji SZLACHETNEJ PACZKI miał też inny bardziej osobisty wymiar. Nasz kolega - nauczyciel  rzeżby - Grzegorz Tomkowicz - już wcześniej zaangażowany w projekt, wykonał statuetkę symbolizującą ideę SZLACHETNEJ PACZKI.
 
2013mikolajki 7
 
Rzeźba została przekazana na ręce liderki rejonu Krosna i okolic p. Katarzyny Kozdrój. Statuetka zostanie wręczona księdzu Jackowi Stryczkowi podczas Ogólnopolskiej Gali Wolontariatu w Warszawie. 
 
                                                                                                                                                               E. Zajdel
Jesteś tutaj: Home Aktualności Dołączyliśmy do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.