Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Zagrajmy kolejny raz z Jurkiem Owsiakiem

Jak dotychczas braliśmy udział we wszystkich finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Apeluję, aby również w zbliżającym się finale nie zabrakło Uczniów i Pracowników naszej szkoły. Do 9 stycznia 2014 r. oczekuję na prace plastyczne, które zechcecie przeznaczyć na aukcję, z której dochód będzie przeznaczony dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkajmy się wszyscy 11 stycznia 2014 r. w galerii BWA o godz. 17.00. Poprowadzę aukcję Waszych prac. Połączmy się w czynieniu dobra i niesieniu pomocy.

Prace proszę składać w sekretariacie szkoły.

Zbigniew Gleń

 

wosp2014

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zagrajmy kolejny raz z Jurkiem Owsiakiem

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.