Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Dąb Wincenty

Dnia 1.04.2014 r. uczniowie naszej szkoły, Michał Tokarz i Mateusz Dyreniowski, pod opieką pana Grzegorza Tomkowicza uczestniczyli w akcji podpisania dębu. Wiekowy dąb rośnie w Krościenku Wyżnym i tam obok dębu został umieszczony kamienny głaz. Na piaskowcu zostało wyryte imię WIncenty, na pamiątkę Wincentego Pola.

Dąb Wincenty znalazł się wśród finalistów ogólnopolskiego konkursu na Drzewo Roku 2014. Jest jedynym drzewem z Podkarpacia biorącym udział w głosowaniu. Dodatkowe informacje na stronie Lasów Państwowych.

Zapraszamy do wsparcia tej akcji!

wincenty1

 

wincenty1

wincenty1

wincenty1

wincenty1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dąb Wincenty

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.